Відкриті зяняття

15 вересня 2020 року на базі ВСП «ОАДФК ОНПУ» в аудиторії №20 «Основ інформатики та обчислювальної техніки» відбулося відкрите інтегроване заняття в групі 201-ДЕВ з дисципліни: «Інформатика» на тему «Консольний режим. Робота з командним рядком». Провела заняття спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Перезва Олена Володимирівна. З огляду на дотримання карантинних заходів, кількість запрошених була обмежена: на занятті були присутні викладачі циклової комісії інформаційних технологій та методист коледжу Лознікова Л.П.
Під час проведення заняття викладач вдало продемонструвала впровадження в освітній процес інноваційних форм і методів навчання: були використані такі методи та прийоми, як робота в групах, „Мікрофон”, демонстрація, презентація; використання стильного сервісу для створення онлайн-опитувань і голосування в режимі реального часу «Mentimeter».

У рамках плану школи педагогічної майстерності, 03.12.2020, було успішно проведено перше відкрите заняття викладача кафедри «Транспортні системи і логістика» Кострубіної Катерини Ігорівни на тему: «Організація міжнародних перевезень».