Студенту

Увага!

Вибори нового складу студентського самоврядування ОАДФК Одеської політехніки!

Студентське самоврядування  коледжу  –  можливість студентів вирішувати питання навчання й побуту, а також брати участь в управлінні Коледжем.

Згідно з Положенням про студентське самоврядування та студентських  зборів від  07.06.2023 р., до 21.06.2023 р.  відбудуться перевибори нового складу Студентської ради. З урахуванням вимог з забезпечення безпеки здобувачів освіти,  голосування проводиться в он-лайн режимі. Взяти участь можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwrew6ku-NckbSzFxl5VvIwonIogG5nAWJy_U6rtwPNWwgNw/viewform?usp=sf_link .  Голосування відкрито з 12.00 – 16.06.2023 р. по 21.06.2023 р. до 12.00.

Студентському загалу коледжу належить визначитися, кого б  хотіли бачити на посадах голови  Студради та двох заступників.
Не будьте байдужими, адже студентські роки – час яскравого самовираження, а насиченість життя студентської спільноти залежить і від активності кожного.

радіація

04.11.2022_Брошура-1

ДІЇ_НАСЕЛЕННЯ_ПРИ_РАДІАЦІЙНОМУ_ЗАБРУДНЕННІ

НЕБЕЗПЕКА-ПРИ-АТАЦІ-ДРОНАМИ

Як_підготуватися_до_виникнення_пошкодження_інфраструктури_міста

U_compressed

Профорієнтаційна робота Національної гвардії України

Південне відділення комплектування Національної гвардії України  проводить профорієнтаційну програму для вступу до Національної академії Національної гвардії України та Київського інституту Національної гвардії України. Шановні студенти, інформацію про умови вступу ви можете отримати за посиланням на Гугл Диск з відео про НА НГУ.

УРОКИ ПРО БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ВІЙНИ ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ВІД ОСВІТНЬОГО ПРОЄКТУ #STOP_SEXТИНГ

https://mon.gov.ua/ua/news/uroki-pro-bezpeku-pid-chas-vijni-dlya-uchniv-1-11-klasiv-vid-osvitnogo-proyektu-stop_sexting

Правила-поведінки