02.02.2023 р. у відокремленому структурному підрозділі «Одеський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету “Одеська політехніка” пройшло засідання гуртка «Фізика» здобувачів освіти 1- го курсу автомобільного відділення, який очолює викладач коледжу Леонідова А.О. Студенти наглядно показали практичне застосування отриманих на уроках фізики знань та навичок. Мета роботи – знайти недолік та відремонтувати ліхтарик для пані поважного віку з м.Херсон, яка є тимчасово переміщеною особою та перебуває в м. Одеса і якій не було чим користуватися коли вимикали світло.
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/02/Зображення1.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/02/Зображення2.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/02/Зображення3.png)