07.03.2023 року в ОАДФК Одеської політехніки з метою виховання патріотизму та національної свідомості студентів було проведено конференцію класних керівників коледжу на тему «З Україною в серці», на якому прийняли участь не тільки класні керівники, а ще і студенти дорожньо-економічного відділення та відділення транспортних систем, а також мати студента 2 курсу групи ДЕВ, яка активно приймала участь у волонтерстві. Класні керівники всіх навчальних груп, попередньо, протягом 2022-2023 навчального року провели виховні заходи на національно-патріотичну тематику в навчальних групах, а потім презентували творчі відео та презентаційні виступи на конференції:
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення1.png)
Також заступник директора з виховної роботи Караяні Н.В. наголосила, шо класні керівники підтримують постійний зв’язок з випускниками, що захищають Україну, а також на те, що по закінченню війни у коледжі буде створено дошка «гордості» студентів та співробітників, які виконують свій громадській обов’язок.
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення6.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення2.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення3.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення4.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення5.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/03/Зображення7.png)