23.05.2023 р. в ОАДФК Одеської політехніки, з метою формування патріотизму, фізичної загартованості здобувачів освіти, активізації героїко-патріотичного виховання, гідного вшанування мужності та незламності духу, цикловою комісією фізичного виховання та захисту України було організовано та проведено військово-спортивний захід для перших курсів “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”. Ми можемо пишатися нашими першокурсниками, які вибороли у загальному заліку ПЕРЕМОГУ. Перше та друге місця посіли студенти механічного відділення, а трете місце – студенти автомобільного відділення.
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок1-1.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок4.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок5.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок6.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок7.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок8.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок2-1.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/05/Рисунок3.png)