На початку жовтня 2023 р. до здобувачів освіти 2 та 3 курсів навчання автомобільного відділення завітали наші студенти-випускники, які з перших днів війни захищають нашу країну. Вони розповіли хлопцям про основи першої медичної допомоги, пригадали своє студентське життя та поділились своїм бойовим досвідом. Також здобувачі освіти, в свою чергу, привітали з Днем захисників та захисниць України.
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/Рисунок1-2.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/Рисунок2-2.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/Рисунок3-2.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/Рисунок4-1.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/Рисунок5.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/Рисунок6.png)
Велика подяка нашим героям!!!!