У відповідності до Положення про Олімпіаду з фізичної культури 02 квітня 2024 року відбувся фестиваль з настільного тенісу «Чарівна ракетка» серед закладів фахової передвищої освіти Одеської області.
1 місце у змаганнях посіли здобувачі освіти ОАДФК Одеська політехніка під керівництвом викладача коледжу Гуренко А.Л., само вони показали найвищій результат та командну роботу.
Дякуємо, ви найкращі!
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/Зображення1-3.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/Зображення2-4.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/Зображення3-3.png)
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2024/04/Зображення4-4.png)