Бібліотека

План-роботи-бібліотеки

23 грудня

в Одеської обласної бібліотеці им. Грушевського відбулася презентація книги спогадів Володимира Крижанівського ” Ми знову здобули державність”, на якій були присутні студенти 191ДЕВ , класний керівник Князєва Н.В.
Організатором зустрічі була викладач історії Альона Кожина.
З цікавістю, та непідробним інтересом слухали упорядника цієї книги Ігоря Стамбола. Він дуже жваво, з гумором розповів про те, як створювалася книга, які бесіди, теми та питання висвітлював він перед Володимиром Крижанівським.
Ця книга- мемуари, спогади першого посла, дипломатичного призначенця незалежної України в Росії.
Зміст книги поділен на дві частини: перша- Становлення українця,в якій розповідається про дорослішання та життєві школи Володимира Крижанівського,друга частина- про його політичні погляди та внесок в становлення незалежної України.
Мемуари цікаві як молодому читачеві, так і людям старшого покоління.Це не ” сухий” підручник історії, це жива жвава розповідь безпосереднього очевидця та творця тій самій історії.
Книга вийшла у світ завдяки упоряднику Ігорю Стамболу, який доречі, викладав історію у нашому коледжі.Зустріч- презентація вийшла дуже пізнавальною та теплою.
Примірник книги є у бібліотеці,щіра подяка за подарунок студентам 191 ДЕВ та історику Альоні Кожиної!
Запрошуємо усіх зацікавлених до бібліотеки коледжу!

10 грудня – день Нобеля.


Це щорічне вручення Нобелівської премії,яке проходить в Стокгольмі.
Нобелівські премії користуються міжнародним визнанням як найпочесніша громадянська відзнака. Кожен лауреат отримує золоту медаль із зображенням Нобеля і диплом.
Нобелівські премії з фізики, хімії, фізіології, або медицини, літератури та економіки вручає лауреатам його Величність Король Швеції на церемонії що проходить у річницю смерті Альфреда Нобеля.Розмір грошової премії змінюється щорічно і становить приблизно 1 мільйон доларів.Нобелевськи премії мають великий міжнародний престиж і, крім того, пропонують лауреатам значну економічну підтримку.