Виховна робота за 2023р.

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Постановою Верховної ради України «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» від 12.11.2015 року № 792-VIII депортація кримських татар з Криму у 1944 році визначається геноцидом кримськотатарського народу.

18.05.2023 року в ОАДФК Одеської політехніки, з метою вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народ, приспустили Державний Прапор України та провели інформаційний захід щодо трагічних подій.

День Європи

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість цінностям демократії 8 травня 2023 року був підписаний Указ Презедента Укаїни №266/2023, в якому День Європи в Україні, тепер відзначається щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.

09.05.2023 року студенти дорожньо-економічного відділення 221 групи під керівництвом класного керівника Чорновол Л.М. провели виховний захід (в онлайн режимі) за темою «День Європи». Студенти коледжу мали нагоду познайомитися з різними країнами, їх культурою, побутом, багатовіковою історією, а також кожна з груп–учасників презентувала національну страву обраної країни, таким чином ознайомлюючи присутніх з європейською кухнею.

Представники лабораторії автотехнічних та транспортно-товарознавчих видів досліджень ОНДІСЕ в ОАДФК Одеської політехніки

27 квітня 2023 року за запрошенням відділення транспортних стстем  (Венгер А.С.) завідувач лабораторії автотехнічних та транспортно-товарознавчих видів досліджень Сергій Попов провів зі студентами 2 та 3 курсів коледжу, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Розслідування та експертиза дорожньо-транспортних пригод» та «Організація дорожнього руху» лекцію на тему «Особливості проведення судових автотехнічних та транспортно-трасологічних експертиз».

Метою лекції було поглиблення знань здобувачів освіти з правил дорожнього руху, розкриття досягнень сучасної науки з питань проведення судових автотехнічних та транспортно-трасологічних експертиз, з’ясування невирішених і дискусійних проблем та надання практичних рекомендацій.

Проведена лекція визвала жваву зацікавленість та надала можливість студентам поспілкуватися з професіоналом і задати йому запитання. На всі запитання Сергій Попов надав вичерпні відповіді.

Профілактичні бесіди ювенальної поліції для здобувачів освіти коледжу

26 квітня 2023 року в ОАДФК Одеської політехніки  відбулась зустріч інспекторів ювенальної превенції Бодачевської Н.С і Сідловського М.Є. із здобувачами освіти груп І і ІІ курсів, яка була організована викладачем правових дисциплін та «Історії України» Кожиною А.Г.

Представники правоохоронних органів відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції провели зі здобувачами освіти профілактичні бесіди з протидії булінгу, інтернет шахрайства, адміністративних правопорушень.

Студенти, у формі діалогу, цікавились про причини та наслідки правопорушень. Отримали компетентну консультацію з превентивних заходів щодо правопорушень серед молоді.

Тренінг з подолання причин низького рівня навчальних досягнень студентів

Впродовж квітня 2023 року в ОАДФК Одеської політехніки психологом коледжу було проведено психологічно-пізнавальний тренінг з проблеми «Подолання причин низького рівня навчальних досягнень»  зі студентами, що мають низьку академічну успішність. Тренінги проведені по кожному відділенню с дотриманням вимог безпеки під час воєнного стану.

Тренінг також було проведено окремо  для студентів в гуртожитках коледжу.

Студенти на виставці сучасного мистецтва

23.03.2023 року студенти групи 214 АВ разом з класним керівником Шульгою О.В. та заступником директора з виховної роботи  ОАДФК Одеської політехніки були присутні на виставці Іри Шишкіної «Адаптація», яка проводилась в Одеському музеї західного і східного мистецтва.  Де мали змогу побачити та відчути певний кут зору на конкретну тимчасову точку розвитку світу та людей на прикладі мисткині через образотворче мистецтво .

Інформаційно-ігрове заняття на тему:”Планета води”

22 березня 2023 року на базі ОАДФК Одеської політехніки відбувся відкритий виховний захід, присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів. Інформаційно-ігрове заняття на тему:”Планета води”, яке підготували викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін: Петрушевська Л. Д, Леонідова А. О., Чорновол Л.М, Стойкова А. О.

Виховне заняття було проведено на високому методичному рівні із залученням сучасних технічних засобів. Викладачами було продемонстровано вміння організувати та зацікавити студентів, вміле застосування відповідних форм роботи та наочних матеріалів.

Заняття одержало схвальні відгуки методичного об’єднання викладачів природничих дисциплін Одеської області, зокрема відзначено вміння зосередити увагу студентів на головних положеннях матеріалу, створити робочу та творчу атмосферу. В інформаційно-ігровому заході, представлено інтегроване уявлення про воду, які містяться в програмах навчальних дисциплін хімія, біології, фізика, географія, математика для студентів 1курсу Автомобільного відділення коледжу з метою впровадження елементів STEM-освіти та національно-патріотичного виховання молоді в навчально-виховному процесі.

Як діяти закладу освіти та учасникам освітнього процесу під час повітряної тривоги

https://eo.gov.ua/yak-diiaty-zakladu-osvity-ta-uchasnykam-osvitnoho-protsesu-pid-chas-povitrianoi-tryvohy/2022/10/17/embed/#?secret=VzT9OeRDRJ#?secret=kiblkrZnK2

Допомога ЗСУ

Студенти автомобільного відділення та викладачі ОАДФК Одеської політехніки своїми силами зібрали чергову (п’яту з моменту початку війни) допомогу тим, хто боронить нашу країну (нашим випускникам), але поки ворог поряд ми не розголошуємо їх світлини. Також наші студенти під керівництвом нашого співробітника Попової Анастасії та при сприянні студентського самоврядування автомобільного відділення регулярно виготовляють окопні свічки. У зборі бляшанок для окопних свічок приймають участь студенти автомобільного відділення та викладачі коледжу. Окрім свічок у допомогу увійшли смаколики, продукти першої необхідності, медикаменти, теплі речі, пічки-буржуйки при сприянні фінансової допомоги студентів відділення, викладачів коледжу, членів адміністрації та студентського профкому. Всім небайдужим велика подяка від хлопців. Все буде Україна!

Змагання між представниками команд студентів І курсів.

Захищати і боронити територію рідної України – це святий обов’язок для нас усіх.

31.01.2023 р. на честь Збройних Сил України у спортивній залі ОАДФК Одеської політехніки відбулися змагання між представниками команд студентів І курсів.

Протягом змагань хлопці змагалися у силі, спритності, і звісно ж, витривалості.

Кожна команда отримала грамоту за участь та за місце, яке посіла у змаганнях.