![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-12_10-10-091-1024x768.jpg)
9 грудня 2019 року студенти ОАДК ОНПУ взяли участь у Китайській виставці вищої освіти – 2019. Їі метою було підписання одеськими закладами вищої освіти договорів-співробітництва з китайським університетами та коледжами провінції Цзянсі щодо проведення спільних наукових досліджень та обміну студентами. Меморандуми про співпрацю підписав і Одеський національний політехнічний університет.
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-12_10-10509-1024x768.jpg)
Студенти мали змогу познайомитись з представниками різних вищих навчальних закладів провінції Цзянсі, дізнатись про умовами навчання та поспілкуватись зі студентами китайської делегації.
![](https://oadk.od.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-12_10-10-09-1024x768.jpg)