Виховна робота

https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/

День вишиванки

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки викладачі та студенти ВСП «Одеський автомобільно-дорожній фаховий коледж ДУ «ОП, одягаючи вишиванку, зберігають споконвічні народні традиції та об’єднуються в єдиному почутті в серці кожного українця.

1_9-639-20.11.2020-ЗВО_Щодо-розміщення-матеріалів-1

Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. Такий був і є для нас, українців, Тарас Шевченко. Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрасність його слова, пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

9 березня, у день, коли народився Тарас Григорович Шевченко,  студенти ВСП Одеського автомобільно-дорожнього фахового коледжу ДУ «Одеська політехніка» під керівництвом викладача Чорновол Л.М.  спільно із студентами ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» взяли участь у міжвузівському виховному заході «Шевченко – географ-дослідник», що проводився на базі ВСП «Одеський фінансово-економічний коледж Київського торговельно-економічного університету», щоб згадати творчість великого митця, його незліченний доробок як поета, художника.

Святково прибрана аудиторія, у центрі – портрет Кобзаря, виставка творів Т.Шевченка, студенти у вишиванках. Студенти декламували шевченківську поезію, вірші про поета написані нашими сучасниками. Звучали пісні на слова Т.Шевченка  «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зацвіла в долині», «Заповіт». Велика кількість прекрасних картин, ілюстрації до творів, автопортрети, що демонструвалися на екрані викликали зацікавлення студентів.

Студенти групи 191 ВЕП Новак-Кривчук Ю. та Гостюхін І. були ведучими заходу, розповідали про одну з маловідомих сторінок біографії  Великого Кобзаря – участь  в Аральській географічній експедиції 1848-1849 рр. та Каратаутській 1851 року.  

207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі!

“Літературно-музичний вечір до 150 річчя Лесі Українки”

25.02.2021 року студенти ВСП «ОАДФК ДУ «ОП» під керівництврм викладача Глотової І.В.  відвідали “Літературно-музичний вечір до 150 річчя Лесі Українки”, який відбувся в ОУНБ імені М.Грушевського. Суденти відкрили для себе невідомі сторінки з історії приватного і творчого  життя Лесі Українки. Дізнались про роль Одеси в житті видатної письменниці, стали свідками чарівної театральної вистави професійних акторів і співаків  Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

«Різдвяна свічка»

Напередодні різдвяних свят, традиційно, студенти коледжу опікуються подарунками і сюрпризами дітям дитячого будинку ім. Макаренко .

Але цьогоріч, пандемія внесла свої корективи.

Невже акції добрих справ пройдуть повз нас?

Ні, наші справи у наших руках!

Тому, перед днем Святого Миколая, був проведений Марафон добрих справ, головним організатором якого стали викладачі коледжу. Кожина А.Г. та Дойкова В.І.

Наживо у Інстаграм, проведений майстер-клас «Різдвяна свічка».

Студенти і викладачі із захопленням творили справжню красу. Спільними зусиллями студради, адміністрації, викладачів і студентів були зібрані подарункі дітям. В організації і проведенні Марафону активно долучилися заступник директора з виховної роботи Караяні Н.В. та головний активіст студради Глобіна Дана.

 Всі учасники і  глядачі отримали можливість внести свій вклад до благодійної діяльності і принести додому частинку неймовірно святкової атмосфери, що панувала на Марафоні добрих справ.